PL EN
FOCUS HOTEL PREMIUM INOWROCŁAW

Otwarty w maju 2015 roku 4-gwiazdkowy hotel prowadzony pod marką Focus Hotel Premium. Znajduje się w samym sercu Inowrocławia, uroczego miasta o statusie uzdrowiska, położonego w województwie kujawsko-pomorskim. Hotel dzieli zaledwie 1 km od dworca PKS i 1,5 km od dworca PKP. Jedyne 1,5 km od hotelu znajduje się popularny Park Solankowy oraz największa w Europie Tężnia Solankowa.

POKOJE

Obiekt dysponuje 34 pokojami w trzech kategoriach: standard, premium i apartament. Wszystkie wyposażone są w telewizor LCD, wygodne, szerokie łóżko, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną. Goście do dyspozycji mają także bezpłatny Internet. Łazienki posiadają bezprogowy prysznic oraz suszarkę. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia pokoju.

KONFERENCJE

Obiekt posiada salę konferencyjną mogącą pomieścić do 100 osób w ustawieniu teatralnych. Wyposażona jest w podwieszany ekran, nowoczesny rzutnik multimedialny, flipchart. Uczestnicy konferencji otrzymują materiały piśmiennicze oraz darmowy dostęp do szybkiego Internetu.

USŁUGI

W hotelu znajduje się restauracja Saline, serwująca kuchnię europejską w nowoczesnym wydaniu. Do dyspozycji gości jest także bar, gabinet kosmetyczny oraz czynne całą dobę sauna i siłownia. W lobby barze znajduje się kącik biznesowy z dostępem do komputera oraz drukarki. Na zewnątrz hotelu znajduje się parking.