PL EN

FOCUS HOTEL PREMIUM INOWROCŁAW

Otwarty w maju 2015 roku 4-gwiazdkowy hotel prowadzony pod marką Focus Hotel Premium. Znajduje się w samym sercu Inowrocławia, uroczego miasta o statusie uzdrowiska, położonego w województwie kujawsko-pomorskim. Hotel dzieli zaledwie 1 km od dworca PKS i 1,5 km od dworca PKP. Jedyne 1,5 km od hotelu znajduje się popularny Park Solankowy oraz największa w Europie Tężnia Solankowa.

POKOJE

Obiekt dysponuje 34 pokojami w trzech kategoriach: standard, premium i apartament. Wszystkie wyposażone są w telewizor LCD, wygodne, szerokie łóżko, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną. Łazienki posiadają bezprogowy prysznic oraz suszarkę. Istnieje możliwość całkowitego zaciemnienia pokoju.

KONFERENCJE

Obiekt posiada salę konferencyjną mogącą pomieścić do 100 osób w ustawieniu teatralnych. Wyposażona jest w podwieszany ekran, nowoczesny rzutnik multimedialny, flipchart. Uczestnicy konferencji otrzymują materiały piśmiennicze oraz darmowy dostęp do szybkiego Internetu.

USŁUGI

W hotelu znajduje się restauracja Saline, serwująca kuchnię europejską w nowoczesnym wydaniu. Do dyspozycji gości jest także bar, gabinet kosmetyczny oraz czynne całą dobę sauna i siłownia. W lobby barze znajduje się kącik biznesowy z dostępem do komputera oraz drukarki. Na zewnątrz hotelu znajduje się parking.

WIĘCEJ REZERWUJ