PL EN
FOCUS HOTEL PREMIUM GDAŃSK

Otwarty w czerwcu 2016 roku nowoczesny 4-gwiazdkowy obiekt hotelowo-konferencyjny prowadzony pod brandem Focus Hotel Premium. Położony we Wrzeszczu, biznesowym sercu Gdańska, tuż przy stacji kolejowej Gdańsk Wrzeszcz i Galerii Metropolia, zapewnia swoim gościom swobodę podróżowania po całym Trójmieście. Od Starego Miasta dzieli go jedyne 5 km, a od Stadionu Energa Gdańsk 2,5 km. Czas dotarcia kolejką lub samochodem do lotniska to 20 minut.

POKOJE

Hotel oferuje 116 klimatyzowanych pokoi w trzech kategoriach: standard, premium i apartament oraz dwa pokoje dla osób z niepełnosprawnością. Wszystkie posiadają w przestronną łazienkę z prysznicem, suszarką i kosmetykami. Wyposażone są w duży telewizor LCD, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wodę mineralną oraz dostęp do szybkiego darmowego Internetu.

KONFERENCJE

Obiekt jest największym centrum konferencyjno-hotelowym w Gdańsku i oferuje 720 m2 nowoczesnej przestrzeni konferencyjnej. Posiada 7 sal wyposażonych w system mobilnych ścian, nagłośnienie firmy Bose oraz multimedialny ekran i rzutnik.

USŁUGI

W hotelu znajduje się restauracja, lobby bar oraz bezpłatne dla gości sauna i siłownia. W lobby znajduje się także kącik biznesowy z dostępem do komputera oraz drukarki. Hotel oferuje miejsca postojowe w podziemnym garażu.