PL EN
FOCUS HOTEL KATOWICE CHORZÓW

Otwarty w listopadzie 2013 roku obiekt prowadzony pod marką Focus Hotel. Znajduje się przy zjeździe z Drogowej Trasy Średnicowej, 7 minut od autostrady A4. Od katowickiego Spodka dzieli go tylko 5 minut jazdy samochodem, zaś lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości 29 km.

POKOJE

Hotel posiada 137 klimatyzowanych pokoi z łazienkami w dwóch kategoriach: standard i premium. Wyposażone są w szerokie łóżka – pojedyncze ma 100 cm, a podwójne 200 cm szerokości. W pokoju znajduje się płaski telewizor, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna. Goście mają do dyspozycji szybki Internet Wi-Fi. Istnieje możliwość pełnego zaciemnienia pokoju. W łazience znajduje się kabina prysznicowa oraz suszarka do włosów.

KONFERENCJE

Obiekt oddaje do dyspozycji 6 klimatyzowanych sal konferencyjnych, wyposażonych w ekran i rzutnik multimedialny, telewizor LCD oraz profesjonalne nagłośnienie. Największa sala posiada własny taras, a w jej wnętrzu można przeprowadzić nawet prezentację samochodu osobowego. Uczestnicy mają dostęp do bezpłatnego szybkiego Internetu Wi-Fi.

USŁUGI

W hotelu jest restauracja serwująca dania kuchni międzynarodowej oraz czynny całą dobę lobby bar. Do dyspozycji gości jest kącik biznesowy z urządzeniami biurowymi, a dostęp do Internetu jest bezpłatny na terenie całego obiektu. Hotel posiada także saunę i siłownię oraz duży parking.